MINI COOPER 5 KAPI TÜRKİYE PAKETİ 2019 MODEL OTOMOBİL ASİL TALİHLİLERİ

1. FATMA NAMLI - ANKARA
2. ATAKAN UZUN - TRABZON
3. ERDAL KILIÇ - BURSA


MINI COOPER 5 KAPI TÜRKİYE PAKETİ 2019 MODEL OTOMOBİL YEDEK TALİHLİLERİ

1. NERMİN SANCAKLI - SAKARYA
2. HÜSEYİN ALTUN - KOCAELİ
3. SEVDANUR KARATAŞ - BURSA

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?
Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından MPİ'nin 25.04.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.3985 sayılı izni ile düzenlenen yasal bir kampanyadır.

2. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya, 01.07.2019(saat:00.01)-30.09.2019(saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

3. Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?
Kampanyaya katılmak için promosyonlu Cornetto (Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Toblerone, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık-Çikolata, Cornetto Classico Karadut-Kaymak, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak) ürünlerinden satın almalısınız.

4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya dahil promosyonlu Cornetto (Cornetto Romantik Aşık, Cornetto Gözü Kara Aşık, Cornetto Çılgın Aşık, Cornetto Disc Oreo, Cornetto Disc Toblerone, Cornetto Disc Vanilya Karamel, Cornetto Disc Antep Fıstık-Çikolata, Cornetto Classico Karadut-Kaymak, Cornetto Classico Çikolata, Cornetto Classico Kaymak) ürünlerinden satin alarak, ürün ambalajı içerisinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileriniz ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 3818 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek veya www.cornettocekilis.com web sitesinde ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek kampanyaya katılabilirsiniz. Katılımda sunulan tüm bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kısa mesaj ve internet sitesi katılımlarında şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş katılım hakkı verilmeyecektir.

5. Kampanya şifreleri ürünlerin neresinde yer almaktadır?
Şifreler; promosyonlu Cornetto ürün paketinin iç kısmında yer almaktadır.

6. Kampanyaya gönderdiğim her şifre kaç çekiliş hakkı kazandırır, katılım sınırlı mıdır?
Kampanyaya gönderilen promosyonlu Cornetto ürünleri birer adet çekiliş hakkı kazandırır. Aynı şifre ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil promosyonlu yeni bir Cornetto satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ancak bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

7. Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?
Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom Mobil ve Vodafone operatörlerinin bütün aboneleri 3818 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir.

8. Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum?
Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell için 1,00 TL, Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Web sitesi üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

9. Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?
Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün üzerindeki şifre ile aynı olduğunu tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Cornetto satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle gönderin. Detaylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı'nı arayabilirsiniz.

10. Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?
Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgilerinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak eksiksiz göndermelisiniz, web sitesi üzerinden katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. Detaylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı'nı arayabilirsiniz.

11. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?
Çekilişle belirlenecek 3 kişi MINI COOPER 5 KAPI Türkiye Paketi 2019 Model Otomobil (her bir aracın değeri: 159.747,00 TL) kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

12. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?
Çekiliş, 07.10.2019 tarihinde saat 11.00'da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

13. Kazanan talihliler nereden duyurulacak?
Kazanan talihliler 12.10.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki'nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

14. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?
Asil talihliler, 27.10.2019; yedek talihliler ise, 11.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr 'ye veya U2 Tanıtım'ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmadıkları takdirde ikramiyelerini teslim alamazlar.İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Türkiye'de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı da zorunludur.

15. Kampanyaya gönderdiğim şifreli ambalajı saklamam gerekiyor mu?
Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün ambalajı ibraz edilmesi isteneceğinden şifreli ambalajı okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

16. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?
Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe Unilever, U2 Tanıtım, Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

17. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?
Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

TEBRİKLER!

..

ÜZGÜNÜZ

..